Betturka İletişim ve Şikayet

Betturka Canlı Destek Şikayetleri

Betturka sitesi kesintisiz iletişim anlayışını ortaya koymak ve 24 saat boyunca üyelere yardımcı olmak maksadıyla, canlı destek şeklinde bir bölümü kullanıma açmış ve her gün ve günün her saatinde hizmet vermeye başlamıştır. Bu siteye giriş işlemini gerçekleştirdiğiniz andan itibaren, ana sayfanın  sol alt köşesinde bulunan bölüm üzerinden yardım talep edebilir ya da görüş ve öneri belirtebilir veya herhangi bir şikayet konusunu gündeme getirebilirsiniz. Betturka canlı destek şikayetleri dinleyen, anlayan, mutlaka çözüme kavuşturan ve her konuda yardımcı olan bir bölüm olarak meydana getirilmiştir.

Betturka Canlı Destek İle Nasıl Görüşme Yapılır?

Canlı destek hattı ile görüşme yapmak istiyor iseniz, önce Betturka giriş işlemini yapmalısınız. Bu adres ile ana sayfayı açtığınızda, sol alt köşeye doğru bakar iseniz, canlı destek online şeklinde bir resim olduğunu göreceksiniz. Görüşme yapmak istiyor iseniz, tek tıklama işlemini yapmalısınız. Ekranın sağ tarafına beyaz renkli bir konuşma penceresi, görüşme penceresi açılacaktır. Bu bölüm üzerinden iletişim kurabilmeniz için, Betturka üyesi olmanız gerekecektir. Çünkü iletişim kurabilmeniz, sohbet ortamında görüşmeye başlayabilmek için, adınızı ve kullanıcı adınızı ve elektronik posta adresinizi yazmanız şarttır. Sitenin müşteri hizmetleri anlayışında, canlı destek hattı, WhatsApp irtibat kanalı, sosyal medya hesapları ve elektronik posta adresleri bulunmaktadır. 4 farklı alan üzerinden 24 saat boyunca, kesintisiz hizmet verildiği görülmektedir.  WhatsApp telefon numaraları site ana sayfasının sol tarafında paylaşıma sunulmuştur. İstediğiniz an iletişim kurabilirsiniz.

Betturka Canlı Destek Departmanları

Betturka sitesi canlı destek hattında 4 farklı departman üzerinden hizmet vermektedir. Bahse konu bölümler para yatırma, bonus işlemleri, para çekme işlemleri ve genel bilgi olacak şekilde belirlenmiştir. Eğer promosyonlar ya da para yatırma işlemleri veya para çekme işlemleri dışında, Betturka sitesindeki herhangi bir hizmet ile ilgili bilgi almak, yardım talep etmek istiyor iseniz, genel bilgi bölümünü kullanabilirsiniz.

Betturka Canlı Destek Hangi Saatlerde Çalışıyor?

Kullanıcılar tarafından gündeme getirilen, Betturka canlı destek şikayetleri ifadesinin içerisinde, çalışma saatleri anlayışının yer aldığı görülmektedir. Canlı destek çalışma saatleri 24 saat olacak şekilde belirlenmiştir. Gün konusunda tatil günleri, mesai günleri, resmi günler şeklinde bir ayrım yapılmamıştır. Yılın 365 günü boyunca her gün, hafta sonları ve tatil günleri dahil olmak üzere, 24 saat boyunca iletişim kurabilirsiniz. Türkçe dil seçeneğinde sohbet ortamında görüşme yapılması mümkündür.

Betturka Yetkilileri İlgili Davranıyor Mu?

Müşteri hizmetleri anlayışına bakıldığında, Betturka yetkililerine nasıl ulaşırım? Sorusunun karşılığında, yukarıda bahsedilen 4 farklı kanalın yer aldığı görülmektedir. WhatsApp ve sosyal medya organları ile mail adresi ve canlı destek hattı kullanılacak bölümleri meydana getirmiştir. Peki bu ürünler üzerinden irtibata geçtiğinizde, müşteri temsilcileri ilgili davranıyor mu? Betturka sitesi bu konuda olması gerektiği gibi davranmaktadır. Türkçe hizmet vermektedir. Kurallar dahilinde hareket etmektedir. Her üyeye her zaman yardımcı olunması, her şikayet konusunun dikkatli bir şekilde ele alınması, müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım sergilenmesi dikkat çeken özellikleri arasındadır. Çözüm odaklı, güler yüzlü ve samimi, üyeleri dinleyen, anlayan, her türlü önerisine önem veren bölümlerin bulunuyor olması, sitenin artı özellikleri arasında yer almıştır.

Betturka Mail Adresleri

Belge talepleri ya da şikayet konuları başvuruları, yardım talepleri, teknik yardım, şifre yenileme işlemleri ve benzeri her türlü konuda, Betturka sitesinin mail adresleri üzerinden irtibat kurmanız gerekmektedir. Kullanışlı Türkçe dil desteğinde hazırlanmış, 24 saat hizmet veren bir bölüm olarak karşınıza çıkmaktadır. İletişim konusunda kullanabileceğiniz mail adresi [email protected]  olacak şekilde belirlenmiştir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın